Nasza konkurencyjność nie polega na najniższej cenie, ale na jakości wykonywania naszych usług. Standard naszych pojazdów i realizacji zleceń ma wpływ na ogólną cenę. Ze względu na różnorodność zleceń naszych Klientów nie jesteśmy w stanie podać sztywnego cennika usług.

Wszystkie nasze ceny są ustalane biorąc pod uwagę: pokonanie dystansu, ilość dni, cykliczność wyjazdów, sezon w jakim ma być realizowany wyjazd a także ilość zleceń podczas naszej współpracy.

Nasze pojazdy zawsze podstawiane są sprawne, czyste i w pełnych wersjach turystycznych. Niestety niejednokrotnie dla pytających najważniejsza jest jak najniższa cena nie zwracając uwagi na to czy będzie bezpiecznie, komfortowo, czysto, świeżo, bezpiecznie i jakim autokarem będzie realizowany przejazd. Dbając o prestiż firmy i zaufanie naszych klientów niestety nie możemy sobie pozwolić na „byle jak, byle czym, byle taniej”. Jeśli dla Państwa liczy się jakość, solidność, punktualność, bezpieczeństwo, czystość i estetyka pojazdu, a także kierowcy to zapraszam do współpracy z nami i korzystanie z naszych usług.